Bazyli Bednarz – maturzysta na 100%

Matura na 100% to marzenie każdego licealisty. Nasz tegoroczny maturzysta, Bazyli Bednarz z klasy 3A, przekuł to marzenie w cel, który udało mu się zrealizować osiągając niezwykle wysokie wyniki egzaminu dojrzałości.

Tak znakomity rezultat wymagał oczywiście wiele pracy, jednak przygotowania do matury nie przeszkodziły Bazylemu w realizacji swoich pasji muzycznych i rozległych zainteresowań naukowych (w dziedzinie nauk ścisłych i społecznych).

Sukcesy Bazylego zostały dostrzeżone i docenione przez Okręgową Komisję Egzaminacyjną w Krakowie. OKE zgłosiła maturzystę z IV LO do prestiżowego Ogólnopolskiego Konkursu „Matura na 100 %” organizowanego przez Fundację Zawsze Warto. Naszego absolwenta z otwartymi ramionami przyjął też Uniwersytet Jagielloński – Kapituła Stypendium UJ przyznała mu maksymalny wynik kwalifikacji w rekrutacji na studia na wybranym przez niego kierunku oraz stypendium finansowe na cały okres studiów pierwszego stopnia realizowanych na UJ. 
Bazylemu gratulujemy wybitnych osiągnięć życząc równocześnie naszym obecnym i przyszłym uczniom podobnych sukcesów w kolejnych latach