Prezydium Rady Rodziców przy IV LO w Krakowie w roku szkolnym 2018/2019

Sekretarz: Wojciech Wróbel

Skarbnik: Magdalena Grzywacz

Członkowie:   Bartosz Kmita, Piotr Wrona, Jerzy Ziółkowski

Kasjer Rady Rodziców:   Halina Włodarska (czwartek 9.00-15.00)

Wpłaty na konto Rady Rodziców można dokonywać także przelewem na numer

Zapraszamy do przekazania 1% swojego podatku dla naszej szkoły.

Odpisy na rzecz organizacji pożytku publicznego będą przekazywane przez Urzędy Skarbowe za rok podatkowy 2017, jeśli państwo zaznaczycie nazwę i numer KRS organizacji, na którą ma być przekazany 1% odpisu.

KRS 0000052078

STOWARZYSZENIE POMOCY SZKOLE MAŁOPOLSKA
 z zaznaczeniem dla IV LO im. T. Kościuszki 30-525 Kraków, ul. Krzemionki11

Wpłacając 1% podatku, zwiększają Państwo środki dla naszej placówki, jak również mają Państwo wpływ na poprawę warunków kształcenia młodzieży.

Składamy Państwu serdeczne podziękowanie za pomoc okazaną w poprzednich latach. Środki, które wpłynęły na nasze konto, przeznaczyliśmy na zakup pomocy dydaktycznych. Środki, które zechcecie Państwo przekazać w tym roku, wykorzystane zostaną w celu polepszenia bazy dydaktycznej szkoły.

UWAGA: Stowarzyszenie Pomocy Szkole Małopolska udostępnia darmowy program do rozliczania PIT-ów dedykowany  uczestnikom akcji 1%. Program automatycznie oblicza 1% podatku i wpisuje nr KRS Stowarzyszenia, niezbędny jest wpis skrótowej nazwy placówki edukacyjnej w rubryce „Cel szczegółowy”

Program znajduje się na stronie stowarzyszenia www.spsm.edu.pl

lub bezpośrednio pod linkiem https://program.pity365.pl/spsm