Oferta pozaszkolna

• Gra terenowa „Szlakiem Niepodległej”

Młodzieżowy Dom Kultury im. K. I. Gałczyńskiego zaprasza do wzięcia udziału w Grze Terenowej Szlakiem Niepodległej w Podgórzu, która odbędzie się 18 października 2018 r. (piątek) w Krakowie.

Zgłoszenia do 3 października 2018 r.

Szczegółowe informacje zawiera:

REGULAMIN GRY

FABUŁA GRY

• Kółko Graniaste dla uczniów

Centrum e-Learningu Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie serdecznie zaprasza młodzież do wzięcia udziału w zajęciach wirtualnego koła matematyczno-logicznego eMIL 21.

• na kole czekają niestandardowe łamigłówki matematyczne i logiczne
    • koło przeznaczone jest dla wszystkich uczniów powyżej 13-tego roku życia
    • każdy uczeń dołącza do koła całkowicie ZA DARMO
    • koło pracuje wyłącznie przez Internet (e-learning)
    • koło trwa od 8 października 2018 r. do 11 stycznia2019 r. (to jest już dwudziesta pierwsza edycja)
    • każdy uczeń ma kontakt z prowadzącym
    • pracy towarzyszy bardzo dobra ZABAWA.

Już teraz można odwiedzić stronę, zalogować się jako gość i zobaczyć DEMO: http://upel.agh.edu.pl/kola/

Aby zgłosić ucznia na koło eMiL 21 wystarczy wysłać email na adres:Michał Oczko: oczko@agh.edu.pl

W zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko ucznia, nazwę i adres szkoły oraz koniecznie adres email ucznia (potrzebny do komunikacji podczas zajęć).

Liczba miejsc jest ograniczona. O zapisie decyduje kolejność zgłoszeń.