Osiągnięcia

 

ROK SZKOLNY 2017/2018

  • Stypendium Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2017/2018 za wybitne wyniki w nauce otrzymała Maria Konior z klasy 2H
  • laureatem XXI Ogólnopolskiego Przeglądu Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Literackiej LIPA 2017 został Kacper Palonek-Kozdęba uczeń klasy 2H  Nagrodzone opowiadanie Kacpra zatytułowane „Maki” przyciągnęło uwagę jurorów pośród ponad 1600 prac zgłoszonych na konkurs

 

 

ROK SZKOLNY 2016/2017

Olimpiady
  • tytuł laureatki X Ogólnopolskiej Olimpiady o diamentowy indeks AGH z matematyki uzyskała Izabela Palonek z klasy 3A
  • tytuł laureata X Ogólnopolskiej Olimpiady o diamentowy indeks AGH z matematyki Andrzej Tomala z klasy 3A
  • tytuł laureata XXI Konkursu Wiedzy o UJ uzyskał Jacek Erb z klasy 3D
  • tytuł finalisty etapu centralnego XXX edycji Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej uzyskał Adrian Gzyl z klasy 3i

 

  • do II etapu Olimpiady Literatury i Języka Polskiego, organizowanej przez Instytut Badań Literackich PAN w Warszawie zakwalifikowali się: Małgorzata Bocian z klasy 2J i Jan Pierzchała z klasy 2A
  • do etapu okręgowego Olimpiady Przedsiębiorczości  zakwalifikował się Adrian Gzyl z klasy 3i
  • do etapu okręgowego Olimpiady o Państwie i Prawie zakwalifikowali się: Krzysztof Iwanicki z klasy 3H i Katarzyna Serwińska z klasy 3i
  • do etapu okręgowego LVIII Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym zakwalifikował się Leopold Gerlach z klasy 2i
  • do etapu okręgowego XXVII Olimpiady Teologii Katolickiej zakwalifikowały się: Natalia Sosińska z klasy 1B i Paulina Calik z klasy 1F
  • do centralnego konkursu „O Złoty Indeks Politechniki Krakowskiej“ zakwalifikowała się  Paulina Czerwonka z klasy 3B

 

 Konkursy
  • laureatami II miejsca IV edycji Szkoły Debaty  zespołowego konkursu  retorycznego powiatu krakowskiego i olkuskiego została drużyna w składzie: Kalina Krzysztofik z klasy 2G, Alicja MajchrowiczJerzy Butrym z klasy 3G oraz Leopold Gerlach z klasy 2i
  • finalistą wojewódzkiego etapu Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Prawie Wyborczym ”Wybieram  Wybory” został Przemysław Świerczek z klasy IH
  • finalistami ogólnopolskiego konkursu projektów społecznych „Zwolnieni z teorii” za realizację projektu „Nasz Wybór” zostali Leopold Gerlach, Mateusz Sioma, Kacper Musialik, Kacper Dziepak, Jakub Bert, Maciej Wilk, Tymoteusz Dębowski z klasy 2i
  • I miejsce w debacie oksfordzkiej pt „Polska powinna skupić się na rozwoju transportu wodnego“ organizowanej przez Międzynarodowy Ośrodek Debaty w Krakowie  zajęli: Gabriela  Klimczyk, Witold Miczyński i Dawid Zieliński  z klasy IG
  • I miejsce w konkursie na fotografię nawiązującą do tematu V Otwartych Mistrzostw Pierwszej Pomocy Gimnazjów i Szkół Ponadgimnazjalnych organizowanych przez Krakowską Akademię im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego otrzymał zespół w składzie Cristian Orłowski z klasy 1A oraz Aleksandra Golonka Natalia Ptak z klasy 1F
  • III miejsce w małopolskim konkursie literackim,,Magiczny świat Harry’ego Pottera” zajęła Maria Konior z klasy 1H
  • III miejsce w Mistrzostwach Pierwszej Pomocy Przedmedycznej organizowanych przez PCK została drużyna w składzie: Aleksandra Golonka, Natalia Ptak i Dominika Przebinda z klasy 1F oraz Bogna Dominik z klasy 1G
  • IV miejsce w XXIII Krakowskim Turnieju Wiedzy o Mitologii i Antyku w kategorii testów z wiedzy o antyku dla poziomu rozszerzonego zajął Adam Ćwierz z klasy 1H  
  • wyróżnienie za pracę literacką w konkursie ,,Opowiedzieć świat”, organizowanym przez Instytut Filologii Polskiej Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz Fundację T.E.A.M. Teatrikon otrzymał Krzysztof Tarko z klasy 1H
  • list gratulacyjny od Prezydenta Miasta Krakowa w uznaniu działalności wolontaryjnej na rzecz podopiecznych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej otrzymała Wiktoria Walczak z klasy 2C
  • Grand Prix dla Talentu 2017 za wiedzę na temat „zabytkowej elektroniki” w konkursie Talent Łączy Pokolenia organizowanym przez Radę Dzielnicy XIII Łagiewniki – Borek Fałęcki otrzymał Jakub Gajda z klasy 1E
  • możliwość odbycia profesjonalnego stażu w Miesięczniku ZNAK za swoją aktywność w projekcie edukacyjnym „ZNAK w szkole” uzyskał Łukasz Lasek uczeń klasy 2H