Osiągnięcia

 
ROK SZKOLNY 2019/2020
  • Stypendium Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2019/2020 za wybitne wyniki w nauce otrzymała Katarzyna Kościółek z klasy 2E
Olimpiady
  • tytuł finalisty XVI Międzynarodowej Olimpiady Języka Angielskiego uzyskała Natalia Morawska z 2D
  • tytuł finalisty VII Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o III RP uzyskała Julia Tańcula  z 2G
  • do trzeciego etapu XIII edycji Olimpiady „O Diamentowy Indeks AGH” zakwalifikował się Mateusz Wronka z 3H
  • do drugiego etapu XVIII edycji Olimpiady Znajomości Afryki  zakwalifikował się Jakub Dybeł z 1HG
  • do etapu okręgowego Olimpiady Przedsiębiorczości zakwalifikowała się Natalia Wójcik z klasy 3F
  • do etapu okręgowego XVI Międzynarodowej Olimpiady Języka Angielskiego zakwalifikowali się  Agnieszka Garbień z klasy 2D oraz Kamil Gruszecki i Patryk Kordoń  z klasy 2G
  • do etapu okręgowego XXII Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Prawie zakwalifikował się Jakub Pierwoch z klasy 3F
Konkursy
  • 1 miejsce w kategorii praca multimedialna wśród uczniów szkół średnich w konkursie „Rotmistrz Witold Pilecki – Bohater Niezłomny” zajął Łukasz Pasternak z 2B
  • finalistą Ogólnopolskiego Konkursu O złoty indeks Politechniki Krakowskiej z chemii został Maciej Chyliński z klasy 3C
  • 83. miejsce w drugim etapie Konkursu Wiedzy Chemicznej UJ zajął Łukasz Majkowski z klasy 3G
  • tytuł laureata w konkursie Alfik Matematyczny zdobył Wojciech Fortuna z klasy 1BG
  • bardzo dobry wynik w konkursie Alfik Matematyczny uzyskali uczniowie: Konrad Grzyb i Mateusz Wąwoźny z klasy 1AG, Bartosz Dąbek z klasy 1A, Krzysztof Dziedzic z klasy 2A oraz Patryk Sroka i Kamil Sermak z klasy 3A
Konkursy artystyczne
  • 1 miejsce w pierwszej edycji Festiwalu „Klasyka Polskiej Piosenki” organizowanego przez Centrum Kultury Podgórza – Klub Aleksandry (grudzień 2019) zajęła Grupa Artystyczna Jaszczwóry

  • 2 miejsce w IV konkursie chóralnym „Jesienne Śpiewanie w Starym Mieście” zorganizowanym przez Dzielnicę I Stare Miasto w Krakowie oraz Ogólnokształcącą Szkołę Muzyczną I st. im. Ignacego Jana Paderewskiego w Krakowie (listopad 2019) zajęła Grupa Artystyczna Jaszczwóry

Zawody sportowe
  • 3 miejsce drużynowo w Krakowskiej Olimpiadzie Młodzieży w koszykówce dziewcząt 3 marca 2020 zajęła reprezentacja szkoły w składzie Emilia Bańdo, Lucyna Cieloch, Beata Koroszec Valeriya Mushenyk, Patrycja Nazim, Julia Owca, Małgorzata Rydzyńska, Barbara Ryś, 8 – Wiktoria Słowińska.
  • 3 miejsce drużynowo w Biegu Sztafetowym o szablę kapitana Antoniego Stawarza 30 października 2020 zajęła reprezentacja szkoły w składzie: Zuzanna Kustra, Alicja Ulidowska, Amelia Pawlikowska, Jakub Zdeb, Jakub Piekarski, Antoni Kowalik
  • 3 miejsce drużynowo w Krakowskiej Olimpiadzie Młodzieży w szachach w kategorii dziewcząt 29 października 2019 zajęła reprezentacja w składzie Valeriya Mushenyk, Cecylia Strzedula, Anna Jaszczyk
  • 1 miejsce w mistrzostwach świata juniorów w ju-jitsu na Krecie 27 października 2019 zajął Natan Sap
  • 1 miejsce drużynowo w krakowskiej Olimpiadzie Młodzieży w rozgrywkach Ligi Lekkoatletycznej na szczeblu powiatowym 8 października 2019 zajęła reprezentacja szkoły w składzie Iga Bebak, Weronika Dudziak, Izabella Grzanka, Anna Klimas, Zuzanna Kustra, Joanna Łątka, Pola Mastalerz, Martyna Matoga, Paulina Nowak, Amelia Pawlikowska, Oliwia Rolnicka, Weronika Sobkowicz, Alicja Ulidowska
  • 1 miejsce drużynowo w Krakowskiej Olimpiadzie Młodzieży w sztafetowych biegach przełajowych w kategorii dziewcząt 4 października 2019 zajęła reprezentacja szkoły w składzie Maria Andrusikiewicz, Weronika Dudziak, Natalia Jończyk, Anna Klimas, Zuzanna Kustra, Joanna Łątka, Pola Mastalerz, Paulina Nowak, Amelia Pawlikowska, Zuzanna Twardosz, Alicja Ulidowska i Natalia Wójcik
  • 4 miejsce drużynowo w Krakowskiej Olimpiadzie Młodzieży w sztafetowych biegach przełajowych w kategorii chłopców 4 października 2019 zajęła reprezentacja szkoły w składzie Jakub Barber, Paweł Biela, Jakub Brzeźniak, Filip Kania, Kamil Kowalczyk, Antoni Kowalik, Antoni Madlewski, Tadeusz Ożóg, Michał Pardygał, Jakub Piekarski, Norbert Sosnowski, Mateusz Wąwoźny, Jakub Wierciak i Jakub Zdeb
  • 3 miejsce w turnieju w futsalu organizowanym przez Uniwersytet Ekonomiczny 26 września 2019 zdobyła reprezentacja szkoły
  • 1 miejsce w 2. Drużynowych Mistrzostwach Świata w brydżu sportowym zdobył Łukasz Kasperczyk
  • 2 miejsce w turnieju drużynowym i 6 miejsce w turnieju par Otwartych Mistrzostw Świata Juniorów w brydżu sportowym w dniach 20-29 sierpnia 2019 zdobył Łukasz Kasperczyk
ROK SZKOLNY 2018/2019
  • Stypendium Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2018/2019 za wybitne wyniki w nauce otrzymała Natalia Wójcik z klasy 2F
Olimpiady
  • finalistką etapu centralnego Olimpiady Wiedzy o Mediach została Małgorzata Kosch z klasy 2F
  • zwycięzcą zawodów okręgowych 2 stopnia L Olimpiady Języka Rosyjskiego został Mikołaj Kuc z klasy 3A
  • 3 miejsce w zawodach okręgowych 2 stopnia L Olimpiady Języka Rosyjskiego zdobyła Mariya Vyzhevska z klasy 2E
  • 9 miejsce w zawodach okręgowych 2 stopnia L Olimpiady Języka Rosyjskiego zdobyła Sofiia Vasylenko z klasy 2F
  • do drugiego etapu Olimpiady Planowania i Zarządzania Karierą Zawodową zakwalifikowała się Laura Koźmik z klasy 1B
  • do drugiego etapu Olimpiady Planowania i Zarządzania Karierą Zawodową zakwalifikował się Przemysław Świerczek z klasy 3H
  • do drugiego etapu Olimpiady Lingwistyki Matematycznej zakwalifikowała się Alicja Maliszewska z klasy 2A
  • do drugiego etapu Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH zakwalifikowali się Bazyli Bednarz, Łukasz Bednarek, Michał MyśliwiecKrzysztof Żelazny z klasy 3A oraz Natalia Gajek Michał Firlej z klasy 3B
  • do drugiego etapu Olimpiady Wiedzy o Mediach zakwalifikowała się Natalia Wójcik z klasy 2F
  • do drugiego etapu Olimpiady Wiedzy o Państwie i Prawie zakwalifikował się Przemysław Świerczek z klasy 3H

 

Konkursy
  • laureatem Ogólnopolskiego Konkursu „Matura na 100 %” organizowanego przez Fundację Zawsze Warto został Bazyli Bednarz maturzysta z klasy 3A
  • laureatką VII edycji konkursu „Kresy – polskie ziemie wschodnie w XX wieku” organizowanego przez Oddział Instytutu Pamięci Narodowej w Krakowie oraz Uniwersytet Papieski im. Jana Pawła II w Krakowie została Agata Renc z klasy 2F, a jego finalistą Jakub Pierwoch również z 2F
  • laureatką XXV Samorządowego Konkursu Nastolatków „8 Wspaniałych” została Natalia Wójcik z klasy 2F
  • 4 miejsce w finale VII Mistrzostw Polski Debat Oxfordzkich zajęła drużyna w składzie: Gabriela Klimczyk, Barbara Tuchowska, Michał Forczek, Igor Malec Gabriela Klimczyk została wybrana jednym z czterech najlepszych mówców turnieju
  • 4 miejsce w finale Konkursu Bioetycznego organizowanego przez Międzywydziałowy Instytut  Bioetyki Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II zajęła Natalia Żak z klasy 2G

  • do drugiego etapu Konkursu Bioetycznego organizowanego przez Międzywydziałowy Instytut Bioetyki Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II zakwalifikowali się Bartłomiej Machaj i Natalia Żak z klasy 2G oraz Karolina Trela z klasy 2C

  • do ćwierćfinału XVI edycji Szkoły Debaty zakwalifikowała się drużyna w składzie: Gabriela Klimczyk z klasy 3G, Barbara Tuchowska z klasy 1F, Igor Malec z klasy 2E i Michał Forczek z klasy 2F
  • 6 miejsce w województwie w XXVI edycji konkursu Alfik Matematyczny zajęła Katarzyna Sobczak z klasy 1C
  • 7 miejsce w województwie w XXVI edycji konkursu Alfik Matematyczny zajął Jakub Górak z klasy 2A
  • 19 miejsce w województwie w XXVI edycji konkursu Alfik Matematyczny zajął Jakub Piekarski z klasy 1B
  • finalistką pierwszej polskiej edycji konkursu „Jestem liderką” została Natalia Wójcik z klasy 2F
Konkursy artystyczne

 

  • 2 miejsce w Małopolskim Konkursie Piosenki Polskiej „Co nam w duszy gra” (czerwiec 2019) zajęła Grupa Artystyczna Jaszczwóry

  • wyróżnienie podczas konkursu wokalno-instrumentalnego „Niemen – My Music” (maj 2019) otrzymała Grupa Artystyczna Jaszczwóry

  • 2 miejsce na Festiwalu Piosenki Anglojęzycznej zorganizowanym przez Centrum Kultury Podgórza (kwiecień 2019) zajęła Grupa Artystyczna Jaszczwóry
  • wyróżnienie dla zespołu wokalnego i nagroda „za humor i energię sceniczną” dla spektaklu „Niebo” na Małopolskim Festiwalu Artystycznym zorganizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury im. Andrzeja Bursy w Krakowie (kwiecień 2019) otrzymała  Grupa Artystyczna Jaszcwóry
  • laureatami ogólnopolskiego Festiwalu Filmów Grozy „FilmSteria” zostali Michał Kowynia z 2F, który otrzymał tytuł najlepszego reżysera i Jakub Zemła z 2F tytuł najlepszego aktora festiwalu; nasi uczniowie do konkursu zgłosili swój film pt. „Bestia”
  • 2 miejsce w  konkursie „Muzyczny meeting z Kaczmarskim oraz Pieśnią i Piosenką Patriotyczną” organizowanym przez Staromiejskie Centrum Kultury w Krakowie (listopad 2018) zajęła Grupa Artystyczna Jaszczwóry
  • laureatem XXII Ogólnopolskiego Przeglądu Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Literackiej „LIPA 2018” został Kacper Palonek-Kozdęba z klasy 3H
Zawody sportowe
  • 3 miejsce w Krakowskiej Olimpiadzie Młodzieży – Licealiada w zawodach na szczeblu powiatowym w lekkoatletyce 30 maja 2019 r. zajęła drużyna w składzie: Alicja Bubula, Lara Czerwińska, Weronika Dudziak, Patrycja Jaszewska, Wiktoria Juszczyńska, Kamila Kaczmarczyk-Wójtowicz, Małgorzata Kądziołka, Anna Klimas, Zuzanna Kustra, Katarzyna Leżańska, Joanna Łątka, Martyna Matoga, Natalia Orzechowska, Oliwia Rolnicka, Weronika Sobkowicz i Emila Zalewska
  • 2 miejsce w Krakowskiej Olimpiadzie Młodzieży – Licealiada  w zawodach na szczeblu wojewódzkim w snowboardzie 4 marca 2019 r. zajęła Julia Dutkiewicz
  • 1 miejsce w Krakowskiej Olimpiadzie Młodzieży – Licealiada  w zawodach na szczeblu powiatowym w snowboardzie 8 lutego 2019 r. zajęła drużyna w składzie: Julia Dutkiewicz, Kamila Kaczmarczyk-Wójtowicz i Weronika Sawicka
  • 1 miejsce w Krakowskiej Olimpiadzie Młodzieży – Licealiada  w zawodach na szczeblu powiatowym w snowboardzie 8 lutego 2019 r. zajęła Julia Dutkiewicz
  • 6 miejsce w Krakowskiej Olimpiadzie Młodzieży – Licealiada  w zawodach na szczeblu powiatowym w snowboardzie 8 lutego 2019 r. zajęła Kamila Kaczmarczyk-Wójtowicz
  • 3 miejsce w Krakowskiej Olimpiadzie Młodzieży – Licealiada  w zawodach na szczeblu powiatowym w pływaniu stylem grzbietowym 15 stycznia 2019 r. zajęła Oliwia Rolnicka
  • 2 miejsce w Krakowskiej Olimpiadzie Młodzieży – Licealiada  w zawodach na szczeblu powiatowym w pływaniu stylem grzbietowym 15 stycznia 2019 r. zajęła Julia Sala
  • 3 miejsce w Krakowskiej Olimpiadzie Młodzieży – Licealiada  w zawodach na szczeblu powiatowym 27 września 2018 r. zajęła sztafeta 4×100 m mężczyzn w składzie: Shamte Ndiaye, Jakub Pierwoch, Kamil Sermak i Patryk Sroka
  • 2 miejsce w Krakowskiej Olimpiadzie Młodzieży – Licealiada  w zawodach na szczeblu powiatowym 27 września 2018 r. zajęła sztafeta 4×100 m kobiet w składzie: Alicja Bubula, Patrycja Jaszewska, Kamila Kaczmarczyk-Wójtowicz

 

ROK SZKOLNY 2017/2018
  • Stypendium Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2017/2018 za wybitne wyniki w nauce otrzymała Maria Konior z klasy 2H
Olimpiady
  • finalistą zawodów centralnych XLIX Olimpiady Języka Rosyjskiego został Mikołaj Kuc z klasy 2A
  • finalistką zawodów centralnych XLIX Olimpiady Języka Rosyjskiego została Sofiia Vasylenko z klasy 1F
  • laureatką etapu diecezjalnego XXVIII Olimpiady Teologii Katolickiej „Pokój i nadzieja dla Europy w nauczaniu Benedykta XVI i Franciszka” zajmując IX miejsce została Gabriela Gąsiorowska z klasy 1B
  • do części pisemnej etapu okręgowego 41. Olimpiady Języka Niemieckiego zakwalifikował się Maciej Mółka z 3A i dodatkowo uzyskał prawo udziału w części ustnej konkursu
  • do części pisemnej etapu okręgowego Olimpiady Literatury i Języka Polskiego zakwalifikowała się Ewa Błasiak z klasy 2G
  • do części pisemnej etapu okręgowego Olimpiady Literatury i Języka Polskiego zakwalifikowała się Anna Kawiorska z klasy 2G
Konkursy
  • laureatką ogólnopolskiego konkursu „Zarządzanie informacją” organizowanego przez Instytut Informacji Naukowej i Bibliotekoznawstwa Uniwersytetu Jagiellońskiego zajmując I miejsce została  Aleksandra Pater z 3G i uzyskała  indeks na studia stacjonarne pierwszego stopnia na kierunku  „Zarządzanie informacją” na UJ
  • 1 miejsce w VI edycji projektu edukacyjnego „Kresy – polskie ziemie wschodnie w XX wieku” organizowanego przez Instytut Pamięci Narodowej zajął zespół w składzie Julia Pielak, Magdalena Stefanik, Natalia Wójcik, Honorata Ziaja i uzyskał indeksy na studia na Wydziale Historii i Dziedzictwa Kulturowego Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II
  • 3 miejsce w VI edycji projektu edukacyjnego „Kresy – polskie ziemie wschodnie w XX wieku” organizowanego przez Instytut Pamięci Narodowej zajął zespół w składzie Nasima Chaouchi, Jan Engelman, Jakub Pierwoch, Filip Wolny i uzyskał indeksy na studia na Wydziale Historii i Dziedzictwa Kulturowego Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II
  • laureatką V Interdyscyplinarnych Warsztatów Filozoficznych dla Młodzieży zajmując IV miejsce została Maria Konior z klasy 2H i uzyskała indeks na studia na Wydziale Filozoficznym Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II
  • 1 miejsce w XV edycji Szkoły Debaty zajął zespół IV Liceum Ogólnokształcącego w składzie: Leopold Gerlach z klasy 3i, Gabriela Klimczyk z klasy 2G, Kalina Krzysztofik z klasy 3C i Igor Malec z klasy 1E
  • finalistą Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Chemicznej organizowanego przez Zakład Dydaktyki Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego został Piotr Dziura z klasy 2D
  • możliwość odbycia profesjonalnego stażu w Miesięczniku ZNAK za swoją aktywność w projekcie edukacyjnym „ZNAK w szkole” uzyskała Dobrawa Ćwiertnia uczennica  klasy 3C
  • laureatem konkursu V Małopolskie Dyktando Niepodległościowe „Po Polsku o historii” zajmując VI miejsce ex aequo został Bazyli Bednarz z klasy 2A
 Konkursy artystyczne
  • laureatem XXI Ogólnopolskiego Przeglądu Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Literackiej LIPA 2017 został Kacper Palonek-Kozdęba uczeń klasy 2H.  Nagrodzone opowiadanie Kacpra zatytułowane „Maki” przyciągnęło uwagę jurorów pośród ponad 1600 prac zgłoszonych na konkurs
  • wyróżnienie w kategorii teatr na 38. Małopolskim Festiwalu Artystycznym Młodzieży FAM  (kwiecień 2018) otrzymała Grupa Artystyczna Jaszczwóry
Zawody sportowe
  • 3 miejsce indywidualnie w Krakowskiej Olimpiadzie Młodzieży w biegach przełajowych chłopców 25 kwietnia 2018 zajął Kamil Kowalczyk
  • 22 miejsce w snowboardzie chłopców w finale Małopolskiej Licealiady Młodzieży 12 marca 2018 zajął Michał Żachowski
  • 4 miejsce drużynowo w Krakowskiej Olimpiadzie Młodzieży w snowboardzie w kategorii chłopców 7 marca 2018 zajęła reprezentacja szkoły w składzie Konrad Golonka, Szymon Jastrzębski, Michał Żachowski
  • 3 miejsce drużynowo w Krakowskiej Olimpiadzie Młodzieży w sztafecie 4X100m mężczyzn 5 października 2017 zajęła reprezentacja szkoły w składzie Shamte Ndiaye, Jakub Pierwoch, Kamil Sermak, Hubert Telega

 

ROK SZKOLNY 2016/2017

Olimpiady
  • tytuł laureatki X Ogólnopolskiej Olimpiady o diamentowy indeks AGH z matematyki uzyskała Izabela Palonek z klasy 3A
  • tytuł laureata X Ogólnopolskiej Olimpiady o diamentowy indeks AGH z matematyki Andrzej Tomala z klasy 3A
  • tytuł laureata XXI Konkursu Wiedzy o UJ uzyskał Jacek Erb z klasy 3D
  • tytuł finalisty etapu centralnego XXX edycji Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej uzyskał Adrian Gzyl z klasy 3i

 

  • do II etapu Olimpiady Literatury i Języka Polskiego, organizowanej przez Instytut Badań Literackich PAN w Warszawie zakwalifikowali się: Małgorzata Bocian z klasy 2J i Jan Pierzchała z klasy 2A
  • do etapu okręgowego Olimpiady Przedsiębiorczości  zakwalifikował się Adrian Gzyl z klasy 3i
  • do etapu okręgowego Olimpiady o Państwie i Prawie zakwalifikowali się: Krzysztof Iwanicki z klasy 3H i Katarzyna Serwińska z klasy 3i
  • do etapu okręgowego LVIII Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym zakwalifikował się Leopold Gerlach z klasy 2i
  • do etapu okręgowego XXVII Olimpiady Teologii Katolickiej zakwalifikowały się: Natalia Sosińska z klasy 1B i Paulina Calik z klasy 1F
  • do centralnego konkursu „O Złoty Indeks Politechniki Krakowskiej“ zakwalifikowała się  Paulina Czerwonka z klasy 3B

 

 Konkursy
  • laureatami II miejsca IV edycji Szkoły Debaty  zespołowego konkursu  retorycznego powiatu krakowskiego i olkuskiego została drużyna w składzie: Kalina Krzysztofik z klasy 2G, Alicja MajchrowiczJerzy Butrym z klasy 3G oraz Leopold Gerlach z klasy 2i
  • finalistą wojewódzkiego etapu Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Prawie Wyborczym ”Wybieram  Wybory” został Przemysław Świerczek z klasy IH
  • finalistami ogólnopolskiego konkursu projektów społecznych „Zwolnieni z teorii” za realizację projektu „Nasz Wybór” zostali Leopold Gerlach, Mateusz Sioma, Kacper Musialik, Kacper Dziepak, Jakub Bert, Maciej Wilk, Tymoteusz Dębowski z klasy 2i
  • 1 miejsce w debacie oksfordzkiej pt „Polska powinna skupić się na rozwoju transportu wodnego“ organizowanej przez Międzynarodowy Ośrodek Debaty w Krakowie  zajęli: Gabriela  Klimczyk, Witold Miczyński i Dawid Zieliński  z klasy IG
  • 3 miejsce w Mistrzostwach Pierwszej Pomocy Przedmedycznej organizowanych przez PCK została drużyna w składzie: Aleksandra Golonka, Natalia Ptak i Dominika Przebinda z klasy 1F oraz Bogna Dominik z klasy 1G
  • 4 miejsce w XXIII Krakowskim Turnieju Wiedzy o Mitologii i Antyku w kategorii testów z wiedzy o antyku dla poziomu rozszerzonego zajął Adam Ćwierz z klasy 1H  
  • list gratulacyjny od Prezydenta Miasta Krakowa w uznaniu działalności wolontaryjnej na rzecz podopiecznych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej otrzymała Wiktoria Walczak z klasy 2C
  • Grand Prix dla Talentu 2017 za wiedzę na temat „zabytkowej elektroniki” w konkursie Talent Łączy Pokolenia organizowanym przez Radę Dzielnicy XIII Łagiewniki – Borek Fałęcki otrzymał Jakub Gajda z klasy 1E
  • możliwość odbycia profesjonalnego stażu w Miesięczniku ZNAK za swoją aktywność w projekcie edukacyjnym „ZNAK w szkole” uzyskał Łukasz Lasek uczeń klasy 2H
Konkursy artystyczne

 

  • 1 miejsce w konkursie na fotografię nawiązującą do tematu V Otwartych Mistrzostw Pierwszej Pomocy Gimnazjów i Szkół Ponadgimnazjalnych organizowanych przez Krakowską Akademię im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego otrzymał zespół w składzie Cristian Orłowski z klasy 1A oraz Aleksandra Golonka Natalia Ptak z klasy 1F
  • 3 miejsce w  konkursie literackim XIII Przeglądu Twórczości Patriotycznej Młodzieży Województwa Małopolskiego zajął Bazyli Bednarz z klasy 1A
  • 3 miejsce w małopolskim konkursie literackim,,Magiczny świat Harry’ego Pottera” zajęła Maria Konior z klasy 1H
  • wyróżnienie za pracę literacką w konkursie ,,Opowiedzieć świat”, organizowanym przez Instytut Filologii Polskiej Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz Fundację T.E.A.M. Teatrikon otrzymał Krzysztof Tarko z klasy 1H

 

Zawody sportowe
  • 10 miejsce w kategorii M16 (mężczyźni w wieku 16 -19 lat) w Cracovia Maraton na Rolkach 30 kwietnia 2017 zajął Jakub Kawula
  • 5 miejsce w kategorii M16 (mężczyźni w wieku 16 -19 lat) w Cracovia Maraton na Rolkach 30 kwietnia 2017 zajął Michał Krzynówek
  • 17 miejsce w kategorii K20 (kobiety w  wieku 18- 29 lat) w Cracovia Maraton 30 kwietnia 2017 zajęła Anna Węgrzynowicz
  • 3 miejsce drużynowo w Krakowskiej Olimpiadzie Młodzieży w biegach przełajowych 3 października 2016 zajęła reprezentacja chłopców w składzie: Jakub Bułat, Aleksander Chmurzyński, Bartosz Chochliński, Mateusz Kowalski, Łukasz Lasek, Artur Lechowicz, Jan Pieczarkowski, Dominik Róg, Mateusz Sasak, Piotr Sumara i Dominik Róg
  • 8 miejsce drużynowo w Krakowskiej Olimpiadzie Młodzieży w biegach przełajowych 3 października 2016 zajęła reprezentacja dziewcząt w składzie: Kamila Kaczmarczyk, Paulina Mróz, Justyna Nosal, Karolina Pałka, Patrycja Sikora, Zofia Rokitka, Wiktoria Walczak, Anna Węgrzynowicz, Zuzanna Wojtaszek, Kamila Zalewska