Czwórka złotą szkołą!

Z radością i dumą informujemy, że nasze liceum po raz kolejny zostało uhonorowane Złotą Tarczą w Rankingu Liceów Perspektywy 2023! Tym samym Czwórka w styczniu 2023 roku znalazła się w gronie najlepszych szkół spośród 1300, które obejmuje zestawienie. Co więcej, Złotą Tarczę otrzymaliśmy także w drugim prowadzonym przez Perspektywy Rankingu Maturalnym Liceów Ogólnokształcących. Bardzo cieszy nas również to, że każdego roku IV LO w Krakowie znajduje się coraz wyżej w tym prestiżowym zestawieniu.

Ranking szkół ogłaszany co roku przez miesięcznik „Perspektywy” cieszy się dużym uznaniem, a przyznawanie w zestawieniu Tarcze – Brązowa, Srebrna i Złota – to jedno z najbardziej prestiżowych odznaczeń dla szkół. Zestawienie Perspektyw zostało przygotowane już po raz dwudziesty piąty.

Gratulujemy tego wielkiego sukcesu całemu gronu pedagogicznemu i uczniom naszego liceum!

Złota tarcza 2023