I Szkolne Mistrzostwa w Wieloboju Siłowym

Początek roku kalendarzowego to także początek nowego sportowego rozdziału w dziejach szkoły. 16 stycznia 2023 r. zostały przeprowadzone pierwsze w historii naszego liceum Szkolne Mistrzostwa w Wieloboju Siłowym. Zawodnicy zmierzyli się sześciu konkurencjach: podciąganie na drążku, rwanie hantli 17, 5 kg, padnie-powstań z piłką lekarską 5 kg, wznosi hantli 12,5 kg, wstępowanie na step z obciążeniem, wytrzymałościowe - siłowy tor przeszkód.

I miejsce zajął Piotr Mądrzyński z klasy 2D, II miejsce wywalczył Jakub Kania z klasy 3D, a trzeci miejsce przypadło ex aequo Maciejowi Plebańskiemu z klasy 3D oraz Mateuszowi Gawinowi z klasy 4D.
Wszystkim zawodnikom gratulujemy oraz życzymy sukcesów na zawodach międzyszkolnych.