Nowe Prezydium Samorządu Uczniowskiego w IV LO!

Samorząd Uczniowski tworzą wszyscy uczniowie szkoły. Rokrocznie społeczność uczniowska wybiera swoich reprezentantów poprzez demokratyczne wybory. 29 listopada 2022 r. na drodze demokratycznych wyborów wybrane zostało nowe Prezydium Samorządu Uczniowskiego. Wybory poprzedzone były kampanią prowadzoną przez komitety wyborcze obojga kandydatów: Mai Orzechowskiej z klasy 2D oraz Franciszka Wąsika z klasy 2C. W czwartek 24 listopada 2022 r. kandydaci zaprezentowali swoje programy na przedwyborczej debacie w auli szkolnej.

Wybory wygrała Maja Orzechowska, która wraz ze swoim sztabem: Magdaleną Piwowarczyk z 3B, Gabrielą Stoch z 3E, Ernestem Jaksą z 2D oraz Ignacym Fiałkiem z 1F tworzyć będą nowe Prezydium SU przez najbliższy rok kalendarzowy. Nowej przewodniczącej Samorządu oraz jej sztabowi serdecznie gratulujemy i życzymy owocnej pracy na rzecz całej społeczności uczniowskiej Czwórki.