Rada rodziców

Zastępca przewodniczącego: Władysław Dzik

Sekretarz: Karolina Tyrańska-Łudzik

Skarbnik: Joanna Gawarecka

Członkowie: Piotr Bańdo, Oskar Grelecki,  Tomasz Gurdak, Piotr Majchrzak, Agnieszka Walter

Komisja rewizyjna: Przewodniczący - Mirosław Pieróg, Członkowie: Michał Korn i Aneta Gajowska

Wpłaty na konto Rady Rodziców można dokonywać  przelewem na numer:

Zapraszamy do przekazania 1% swojego podatku dla naszej szkoły.

Odpisy na rzecz organizacji pożytku publicznego będą przekazywane przez Urzędy Skarbowe, jeśli państwo zaznaczycie nazwę i numer KRS organizacji, na którą ma być przekazany 1% odpisu.

KRS 0000052078

STOWARZYSZENIE POMOCY SZKOLE MAŁOPOLSKA
z zaznaczeniem dla IV LO im. T. Kościuszki 30-525 Kraków, ul. Krzemionki11

Wpłacając 1% podatku, zwiększają Państwo środki dla naszej placówki, jak również mają Państwo wpływ na poprawę warunków kształcenia młodzieży.

Składamy Państwu serdeczne podziękowanie za pomoc okazaną w poprzednich latach. Środki, które wpłynęły na nasze konto, przeznaczyliśmy na zakup pomocy dydaktycznych. Środki, które zechcecie Państwo przekazać w tym roku, wykorzystane zostaną w celu polepszenia bazy dydaktycznej szkoły.

UWAGA: Stowarzyszenie Pomocy Szkole Małopolska udostępnia darmowy program do rozliczania PIT-ów dedykowany  uczestnikom akcji 1%. Program automatycznie oblicza 1% podatku i wpisuje nr KRS Stowarzyszenia, niezbędny jest wpis skrótowej nazwy placówki edukacyjnej w rubryce „Cel szczegółowy”

Program znajduje się na stronie stowarzyszenia www.spsm.edu.pl lub bezpośrednio pod linkiem https://program.pity365.pl/spsm