Sukcesy w Licealiadzie

Trwa Licealiada - Krakowska Olimpiada Młodzieży. Reprezentacje naszej szkoły odniosły szereg sukcesów w eliminacjach. Zawodniczki drużyny siatkarek IV LO 11 stycznia 2023 r. wyszły z grupy w pięknym stylu wygrywając wszystkie mecze, by niedługo później 19 stycznia 2023 r. zdobyć pierwsze miejsce także w grupie półfinałowej.
Świetnie radzą sobie także zawodniczki i zawodnicy koszykówki. Nasza drużyna koszykarek 17 stycznia 2023 r. wyszła z grupy pokonując reprezentantki z I LO i XLIII LO. Podobny sukces święciła też nasza drużyna koszykarzy, która 18 stycznia 2023 r. również wyszła z grupy zwyciężając wszystkie mecze grane z VIII PALO, ZS MECH oraz III LO.
Wszystkim drużynom dziękujemy za wspaniałą reprezentację szkoły i życzymy dalszych sukcesów.