Urodziny Podgórskiej Czwórki

5 września 2022 r. społeczność naszej szkoły uczestniczyła w „Urodzinach Podgórskiej Czwórki”. Z okazji 130-lecia Liceum poniedziałek stał się dniem symboli i barw szkoły. Uczniowie i nauczyciele przyszli w bluzach i t-shirtach z logo szkoły lub w strojach w kolorze granatowym, białym i złotym. Podczas długiej przerwy dyrektor szkoły, Beata Zgutka, dokonała otwarcia finałowej części obchodów jubileuszu. Przy dźwiękach walca wiedeńskiego wybrani uczniowie, w strojach z epoki, częstowali nas słodką niespodzianką, a szkołę ozdobiło 130 balonów. Wszystko to wpłynęło na powstanie miłej atmosfery towarzyszącej wspólnemu świętowaniu. Wykonane przy tej wyjątkowej okazji zdjęcia bez wątpienia będą stanowiły pamiątkę niezapomnianych chwil.